Kliko

 1. Standart Tirane, ftese per oferte Oferte per Paisje Mjekesore

  Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr,Tiranė, Korēė , Pogradecit, Lushnjes etj me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani, Projekti Dimerit dhe Ramazani.
  Ftesė pėr Ofertė

  Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt: Blerje Paisjesh Mjeksore:

  Aparate Oksigjeni 10 liter/min (profesional per spitale)
  Aparate Oksigjeni 5 liter/min (profesional per spitale)
  Totali 65 cope

  Bashkangjitur gjeni dhe specifikat teknike te pajisjeve.

  Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur me emertim OFERTE PER PAISJE MJEKSORE dhe duhet dėrguar nė adresėn:
  Rruga Kavajes , rr Him Kolli (RRagami)Godina 28 ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: Procurement@islamicrelief.al

  NOTE: Brenda zarfit do vendosni Oferten ekonomike, Kataloge te paisjeve ,kopje te niptit dhe nje kopje te ekstraktit te kompanise,afatet e dorezimit te mallit perben pelqim nese paraqisni referenca nga projekte te ngjashme.

  Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 01.08.2022 ne oren 16.00
  Cdo oferte pas kesaj date nuk do te merret ne konsiderate.

  Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni te kontaktoni ne: Cel: +355 67 7033379

  Islamic Relief Albania ka zero tolerance ndaj ēdo thyerje proēedurash si:

  • Politika kundėr Rryshfetit dhe Korrupsionit.
  • Kodi i Sjelljes
  • Respektimi dhe Mbrojtja e Grupeve Vulnerable (Perfituesėve) tė IRA
  Cel. : 0677033379
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur