Pershendetje jam duke e mbyllur biznesin dhe dua ta shes kush esht i interesuar
kam nje bar kafe ne durres perball stacionit trenit dhe dua te shes biznesin
kush esht i interesuar tme kontaktoj ne numer tel 0698557181