[COLOR=#000000 !important][COLOR=#201F1E !important]Pėrshėndetje i/e nderuar,[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000 !important][COLOR=#201F1E !important]Organizata World Vision Albania, kėrkon tė prokurojė per "Vlerėsimin e situatės dhe potencialeve te bimeve medicinale dhe aromatike, nė zonėn e Korab-Koritnik"

[/COLOR]
[/COLOR]

Sa me lart jeni te lutur te paraqisni oferten tuaj sipas termave te reference TOR-NO-152FY22 (shqip ose anglisht) bashkelidhur.
  • Afati pėr pranimin e ofertės financiare dhe dokumentave eshte deri me date 26 Korrik 2022.
  • Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė.

Te gjitha detajet e aplikimit ndodhen ne Termat e References bashkelidhur dhe dy dokumentat per plotesim.


Thirrjen mund ta shkarkoni edhe nga linket me poshte:
https://www.worldvision.al/world-vis...medicinale-dhe


https://www.facebook.com/WVAlbania/p...41193652722439

Ju mirepresim!Suksese!