Qendra Kombėtare e Lėvizjes Ambientaliste nė kuadėr tė projektit “Tė rinjtė si pjesėmarrės aktivė nė mbrojtjen e mjedisit”,
pjesė e Programit Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Prendimor 2 (ReLOaD2), i cili financohet nga Bashkimi Evropian dhe zbatohet nga UNDP, shpall
FTESĖ PĖR OFERTĖ pėr kompanitė e interesuara pėr produktet dhe shėrbimet e mėposhtme:
1. Pije freskuese dhe kuti me ushqime – Bashkia Kukės
2. Koktejli pėr pjesėmarrėsit
𝑇𝑒̈ 𝑔𝑗𝑖𝑡ℎ𝑒̈ 𝑠𝑢𝑏𝑗𝑒𝑘𝑡𝑒𝑡 𝑒 𝑖𝑛𝑡𝑒𝑟𝑒𝑠𝑢𝑎𝑟𝑎 𝑑𝑢ℎ𝑒𝑡 𝑡𝑒̈ 𝑑𝑜𝑟𝑒̈𝑧𝑜𝑗𝑛𝑒̈ 𝑜𝑓𝑒𝑟𝑡𝑒̈𝑛 𝑒 𝑡𝑦𝑟𝑒 𝑑𝑒𝑟𝑖 𝑚𝑒̈ 12 Korrik 2022, 𝑛𝑒̈ 𝑎𝑑𝑟𝑒𝑠𝑒̈𝑛 𝑒 𝑒-𝑚𝑎𝑖𝑙𝑖𝑡: qklambjentaliste@gmail.com