Kliko
880 gjej apartament me qera kudo nix pune

 1. Standart Tirane, ftese per oferte Kerkese per oferte Punime dhe Ndėrtime

  Tiranė, mė 30.06.2022
  KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ
  Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesėmarrje nė procedurėn e tenderit “Ftesė pėr tė konkurruar” me objekt Punime dhe ndėrtime te Drejtoria Vendore pėr kufirin dhe Migracionit, Tiranė. REF: RFQ Sh04-22 pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

  “R.M.S.A - Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė” fton, tė gjitha kompanitė nė fushėn e “Punime betoni, punime druri dhe hekuri ”, pėr tė dorėzuar ofertėn e tyre sipas specifikimeve nė ANEKS 1.
  Dokumentacioni qe duhet te dergoni:

  1. Vendor Registration Form – Formularin e Regjistrimit tė subjekteve(Plotesur)
  2. RMSA Code of Conduct – Kodi i Etikes pėr Ofertuesin(firmosur vulosur )
  3. Specifikimet teknike tė produkteve - pajisjeve tė ofruara
  4. Ekstrakt i kompanisė
  5. Dokumenta te regjistrimit te kompanisė (Nipt)
  6. Vėrtetim qė subjekti ofertues nuk ka detyrime fiskale tė pa likuiduara
  7. Garancia pėr Pajisjet dhe punimet e ofruara.
  8. Afati kohor i Dorėzimit tė Pajisjeve: Ofertuesit duhet tė tregojnė qartė kohėn e nevojshme qė u nevojitet pėr dorėzimin e punimeve dhe dorėzimin ne destinacionin final nga vete kompania.
  Oferta duhet tė dorėzohen vetėm me zarf tė mbyllur pranė zyrės sė R.M.S.A. deri nė Datėn 14 Korrik 2022 ora 14:00 nė adresėn:Sheshi “Karl Topia”, Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - Tel: +355 4 45 10 132. E-mail: procurement@rmsa.al

  MIRĖPRESIM OFERTĖN TUAJ