Kliko
PunaJuaj 728x120

 1. Standart Tirane, ftese per oferte LYERJE,RIKONSTRUKSIONE&PUNIME ELEKTRIKE

  Tiranė mė, 03.06.2022

  FTESĖ PĖR OFERTĖ

  ME OBJEKT: LYERJE, RIKONSTRUKSIONE DHE PUNIME ELEKTRIKE NĖ SOS FSHATRAT E FĖMIJĖVĖ SHQIPĖRI

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur kujdesin prindėror, apo qė pėr arsye tė ndryshme nuk mund tė jetojnė nė familjet e tyre biologjike.
  SOS Fshatrat e Fėmijėve mbėshtet gjithashtu fėmijėt, tė rinjtė dhe familjet nė nevojė pėrmes projekteve, qė synojnė zhvillimin e kapaciteteve tė kėtyre familjeve.
  SOS Fshatrat e Fėmijėve ėshtė anėtare e Organizatės Ndėrkombėtare, SOS Kinderdorf International, krijuar nga Herman Gmeiner nė vitin 1949. Ajo ėshtė prezente nė 136 vende nė botė nė shėrbim tė fėmijėve, familjeve dhe komuniteteve.

  Misioni ynė: Ne krijojmė familje pėr fėmijėt nė nevojė, ne i ndihmojmė ata qė tė ndėrtojnė tė ardhmen e tyre dhe marrim pjesė nė zhvillimin e komuniteteve tė tyre.

  Qėllimi i kėsaj ftese pėr ofertė ėshtė pėr tė krijuar njė kontratė me njė kompani tė liēensuar pėr ofrimin e shėrbimeve lyerje, rikonstruksione dhe punime elektrike.

  Pėr ofrimin e kėtij shėrbimi SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri fton tė gjitha kompanitė qė kanė licensė pėr ushtrimin e kėsaj veprimtarie, qė tė paraqesin interesin e tyre deri me datė 17.06.2022, duke paraqitur ofertat financiare dhe dokumentat plotėsuese nė adresėn info@soskd.org.al.

  Pėr informacion mė tė detajuar rreth Ftesės pėr Ofertė jeni tė lutur tė aksesoni dokumentat bashkėngjitur kėtij njoftimi.

  Faleminderit!


  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Rruga: ”Qemal Stafa”, P.1, Ap.15, Tirane, P.O.1524.

  info@soskd.org.al | www.soskd.org.al