Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.

“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER HIDROTEKNIK

PĖRSHKRIMI I POZICIONIT TE PUNĖS
Inxhinieri Hidroteknik ka si detyrė funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve hidraulike nė pėrputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut tė miratuar deri nė fazėn e dorėzimit tė objektit.

DETYRAT KRYESORE
 • Ndjek ecurinė e punimeve hidraulike nė faza, qė nga projekti deri nė kolaudimin pėrfundimtar.
 • Planifikon, organizon dhe mbikqyr punėn e grupit tė hidraulikeve.
 • Harton dhe kontrollon situacionet mujore.
 • Pėrgatit dhe koordinon gjithė dokumentacionin e duhur tekniko-ligjor pėr marrjen e lejeve pėrkatėse nė institucionet vėndase.
 • Pėrgatit dhe monitoron grafikun e zbatimit tė punimeve hidraulike nė pėrputhje me grafikun e pėrgjithshėm tė projektit.

KRITERET E KĖRKUARA
 • Tė ketė Diplome Master nė Fakultetin e Inxhinierisė sė Nėrtimit, Dega Hidroteknike
 • Tė njohė gjuhėn angleze nė nivel tė lartė
 • Tė pėrdorė mirė programet: Microsoft Office, Project, Autocad.Sap. Etap
 • Mosha e kėrkuar deri 45 vjeē.
 • Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė.
 • Tė jetė i pajisur me Leje Drejtimi, kategoria B

APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.

Cel. : +355682055689
+Apliko