World Vision Albania
- TOR NO140 FY22
- Kėrkesė pėr thirrje "Shprehje Interesi
- Konsulent Vlerėsimi i Strategjise WVA"

Kėrkesė pėr shprehje interesi pėr ekspert/grup ekspertėsh pėr "Vlerėsimin e strategjisė 2019-2023 sė World Vision Albania ”

Tė gjithė tė interesuarit duhet tė dėrgojnė:

1 - Kėrkesėn pėr pjesėmarrje duke pėrshkruar ekspertizėn nė shėrbime tė ngjashme me organizata kombėtare dhe ndėrkombėtare.
2- Curriculum Vitae.
nė adresėn procurement_albania@wvi.org
Datat e aplikimit 25 Maj 2022 – 10 Qershor 2022 – TOR NO140 FY22

Link-s si mė poshtė pėr mė shumė informacion:
https://www.worldvision.al/kerkese-s...e-world-vision
https://www.facebook.com/10476464636...6523792856092/

Suksese