Zona/Rruga : ura e plepave

SHITET SHTEPIA PRIVATE - 1 KATESE -
NE BREGDET
PRANE URES SE PLEPAVE
TEK STACIONI I AUTOBUZIT TE UNASES SE QYTETIT
PERBALLE KARBURANT KASTRATIT

SHTEPIA KA NJE SIPERFAQJE TOTALE TE MBULUAR -150 M2 +10 M 2 DEPO E VEGLAVE

ME 4 DHOMA ME SOXHORNO + AMBIENT GATIMI + WC ME DRITARE + VERANDE + DEPO VEGLASH
ME OBORR PER MAKINAT - 3 MAKINA
ME PJESE TE RRETHUAR ME RRJETE PER BIMET E VECANTA
ME DEPO PER KAFSHET
ME CATI
ME SOLETE NE TARACE ME SHKALLE TE VECANTA
ME DY PORTA HYRESE

TRUALLI I SHTEPISE I LIRE ESHTE 550M2
SHTEPIA ESHTE 150M 2
KA RRUGE KALIMI PERQARK SHTEPISE
DHE DY DALJE NE DY RRUGE KRYESORE

ESHTE ME CERTIFIKATE LEGALIZIMI

Nr CEL 0672618209 ORIOLA
E-MAIL ekaconstruction2020@gmail.com

- CMIMI ESHTE 200.000 EURO

E PERSHTATSHME PER AGJENSI - SE NDODHET NE NDALIMIN E STACIONIT TE AUTOBUZIT TE UNAZESCel. : 0672618209