New job opportunity! 🔔Nėse je mbi 21 vjeē dhe po kėrkon tė kesh njė pune interesante apliko pėr pozicionin "Supervisor" duke dėrguar CV tėnde nė adresėn 📧 info@landmark.al

Do tė njoftohen pėr intervistė vetėm aplikantėt e pėrzgjedhur.
+Apliko