Ne jemi Eleven.
Lindur si njė studio profesionale graphic design qė ofron shėrbime tė ndryshme design dhe video editing.


Si njė studio e dedikuar klientėve fokusi yne primar ėshtė kėnaqėsia juaj!Me content profesional dhe me cilėsi tė lartė , ne ndihmojmė kompanitė nė hapėsirėn dixhitale tė shkelqejne.Pėr ju, kjo do tė thotė mė pak dhimbje koke pasi njiheni mė mirė nė internet.★ Garancia 100% e kėnaqėsisė★ ➤ Design dhe punime grafike nga dizajneri me i mirė

Shėrbimet e pėrfshira:
✅ Dizajn grafik
✅ Broshura
✅ Fletushka
✅ logo
✅ karta biznesi
✅ katalogje
✅ Video Editing
✅ Banera
✅ Animime GIF
✅ Animime 2D,3D
✅ Branding
✅ Animime te tjera
✅ Logo interaktive
✅ Krijimi i imazheve, grafikave dhe videove
✅ Tekstet e produktit, tekstet e blogut (SEO, Pėrmbajtje unike)
✅ Krijimi i teksteve profesionale reklamuese
✅ Zhvillimi i njė faqeje tė pėrshtatshme uljeje ( SEO e optimizuar)

Disa nga punimet tona:

https://drive.google.com/drive/mobil...5FQSFRWedS_chW

Dėshironi tė mbaheni mend nga klientėt tuaj? Na kontaktoni duke specifikuar shėrbimin qė keni nevojė dhe buxhetin tuaj pėr projektin.Ne pėrgatisim projektin me njė cilėsi maksimale!
Emaili yne:

elevenstudio@tutanota.com

Kėnaqėsia juaj,detyrimi ynė!