Zona/Rruga : Mine Peza

OFERTE NGA "BR&DIELLI" SHPK OKAZION - NE QENDER TE TIRANES PERBALLE KAFE FLORA - RRUGA "MINE PEZA"FILLOI SHITJA E APARTAMENTEVE LUXURY NE KOMPLESIN E RI.
Keni mundesine te perzgjidhni menyren e personalizuar te organizimit te te brendshem.

Objekti perbehet nga dy kulla banimi.
Siperfaqjet jane komode dhe te funksionale- ambiente behet nga 3+1eshte 150m2 riorganizohet nga kompania -- ne dy ambiente
Opsioni i pare
Ap 2+1 - 110m2 - dhe 1 garsoniere 40m2
Opsioni i dyte
ose ne dy apartamente 1+1 - 70+80m2

Pamja perballe lokalit - LE BON

KATI TRETE
SISTEM TERMIK ME ALUKOBOND
LARTESIA E KATIT 3.80M

Pagesa - mund te behet me 3 keste kesti i pare -80% kesti i dyte -10% kesti i trete -10%

Me ashensore , Shkalle me dritarte - kulla e pare.
Me sistem Kamerash me tre kate nentoke parkim me sistem kapote me sistem ngrohje individualeme banjo sospeso me termoizolim me roje naten dhe administrator.

Ju mirepresim te vizitoni ambientet tona dhe perzgjidhni enderren tuaj.

Vetem ne qender te Tiranes.

Nr i kontaktit 069 20 83 410 email -
br.diellishpk@gmail.com