Kėrkojmė Full Stack ASP.NET Developer

Novus Marketing and Advertising kėrkon tė zgjerojė stafin dhe ėshtė nė kėrkim tė Full Stack ASP.NET Developer pėr projektet qė kompania ka.

Detyra dhe pėrgjegjėsi tė pozicionit:

 • Harton ide dhe struktura pėr website me tematika tė ndryshme
 • Ndėrton projektin sipas specifikave tė klientit.
 • Pėrgatit projekt propozime me ide kreative pėr klientėt dhe prezanton projektin nė grup.
 • Detyra tė tjera qė i caktohen.

Aftesitė dhe kualifikimet e kėrkuara
 • Njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės programuese C#.
 • Njohuri tė mira tė sistemeve tė kontrollit tė versioneve tė tilla si GIT.
 • Njohuri dhe pėrvojė nė web aplication dhe front-end libraries si Bootstrap, Jquery etj.
 • Njohuri nė gjuhė tė tjera programimi pėrbėjnė avantazh.
 • Aftėsi shumė tė mira komunikimi, ndėrtimi i marrėdhėnieve tė sukseshme me palėt.
 • Aftėsi pėr tė zhvilluar dhe pėr tė dhėnė prezantime.
 • I dedikuar, pozitiv dhe punėtor.
 • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze, gjuhė tė tjera pėrbėjnė avantazh.

Kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė aplikojnė nė email: stafnovus@gmail.com
+Apliko