Detyra dhe pėrgjegjėsi tė pozicionit:
 • Harton ide dhe struktura pėr website me tematika tė ndryshme
 • Ndėrton projektin sipas specifikave tė klientit.
 • Pėrgatit projekt propozime me ide kreative pėr klientėt dhe prezanton projektin nė grup.
 • Detyra tė tjera qė i caktohen.

Aftesitė dhe kualifikimet e kėrkuara
 • Njohuri tė shkėlqyera nė Wordpress
 • Pėrvojė pune minimum 1 vit nė zhvillim website me Wordpress
 • Njohuri nė gjuhė tė tjera programimi.
 • Tė jetė fleksibėl me oraret.
 • Aftėsi shumė tė mira komunikimi, ndėrtimi i marrėdhėnieve tė sukseshme me palėt.
 • Aftėsi pėr tė zhvilluar dhe pėr tė dhėnė prezantime.
 • I dedikuar, pozitiv dhe punėtor.
 • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze, gjuhė tė tjera pėrbėjnė avantazh.

Kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė aplikojnė nė email: stafnovus@gmail.com
+Apliko