Kėrkojmė Full StackPHP Developer

Novus Marketing and Advertising kėrkon zgjerojė stafin dhe ėshtė kėrkim Full Stack

PHP Developer pėr projektet kompania ka.

Detyra dhe pėrgjegjėsitė e pozicionit:

Harton ide dhe struktura pėr website me tematika ndryshme

Ndėrton projektin sipas specifikave klientit afatet e pėrcaktuara.

Pėrgatit projekt propozime me ide kreative pėr klientėt dhe prezanton projektin grup.

Detyra tjera i caktohen.

Aftesitė dhe kualifikimet e kėrkuara

Aftėsi shumė mira PHP

Njohuri shumė mira LARAVEL

Njohuri pėr HTML5 dhe CSS3;

Njohuri Ajax/ jQuery dhe JavaScript;

Njohuri CSS framework si Bootstrap / Foundation;

Njohuri pėr DB MySQL dhe aftėsi shumė mira hartimin dhe krijimin e database

respektojė afatet e vendosura pėr ēdo projekt

Aftėsi forta pėr zgjidhjen e problemeve dhe zgjedhjeve analitike;

Aftėsi shumė mira komunikimi, ndėrtimi i marrėdhėnieve sukseshme me palėt.

Aftėsi pėr zhvilluar dhe pėr dhėnė prezantime.

I dedikuar, pozitiv dhe punėtor.

Njohuri shumė mira gjuhės angleze, gjuhė tjera pėrbėjnė avantazh.

Kandidatėt e interesuar janė lutur aplikojnė email: stafnovus@gmail.com


+Apliko