Pėrshkrimi i pronės:
“Lule Bore” do te jete nje nga rezidencat e banimit mė tė reja e cila do tė ofrojė vila luksoze,
me oborre tė gjelbėruara ne nje nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės, ne kodrat e Lundres, ne afersi te TEG.
Ka akses direkt ne rrugen lokale, ne njė distancė vetem 600 m nga TEG.
Projekti dallohet per vendodhjen e tij unike gjė e cila tė jep mundėsinė tė jetosh jashtė qytetit por dhe afer tij njėkohėsisht.

Rezidenca “Lule Bore” do tė ofrojė punime me standarte Europiane, shumė cilėsore me nje projekt unik.
Vile ekologjike dhe me eficense te larte enegjitike.

Vilė Individuale, 2 katėshe + bodrum me sipėrfaqe ndėrtimi 300 m2 + oborr.

Me hapėsira tė bollshme, oborr, verande, kjo vilė ofron:

Nė katin nen toke, garazh per dy makina, depo, banjo, dhome teknike dhe ambient ndenje me ndricim dhe ajrim natyral
Ne katin perdhe ambient ndenje, kuzhinė tė vecuar, ambient ngrėnie, studio, njė tualet.
Ne katin e parė ofron 3 dhoma gjumi, dy banjo, garderobe ne dhomen matrimoniale.
Afati perfundimit, dhjetor 2023.

Kontakto: 0682020884