Atelie Ariana kerkon Rrobaqepese Specialiste, me eksperience ne qepjen e rrobave me porosi.

Kandidatet do te kene mundesi te punojne ne nje ambient te mire pune, me te gjitha kushtet, me orar normal dhe page shume te kenaqshme.

Adresa e vendit te punes: Bllok, prane shkolles Edith Durham, Tirane.

Te interesuarat te kontaktojne tek numri i telefonit 068 53 50 715


Cel. : 0685350715