kliko
kliko
Intermedica teknik kruje whatsapp

 1. Standart Celular.al kėrkon tė punėsojė staf ne pozicionin e Digital Marketing Specialist


  Prej mė shumė se 10 vite, Celular.al operon nė tregun shqiptar si njė kompani e specializuar nė shitjen e smartphonėve (celularė) dhe paisjeve tė tjera elektronike.

  Celular.al kėrkon tė punėsojė staf ne pozicionin e Digital Marketing Specialist pranė dyqaneve tona qė ndodhen nė Tiranė.

  Detyrat:
  Krijon fushata strategjike marketingu dhe mediash sociale (instagram, facebook) per reach, leads, traffic dhe konvertimin e ketij trafiku ne klient.
  Menaxhimin e rrjeteve sociale (krijimi i template)
  Siguron qėndrueshmėrinė e brand-it nė marketing dhe mesazhet e mediave sociale
  Mbledh tė dhėnat nė lidhje me klientėt dhe analizon ndėrveprimet, pėrdor tė dhėnat pėr tė krijuar raporte gjithėpėrfshirėse dhe pėr tė pėrmirėsuar strategjitė dhe fushatat e ardhshme tė marketingut;
  Rrit dhe zgjeron prezencėn e mediave sociale tė kompanisė nė platforma tė ndryshme sociale duke pėrfshirė FACEBOOK, Instagram etj;
  Hulumton dhe monitoron aktivitetet e kompanive konkurrente;
  Krijon dhe shpėrndan tė dhėna nė formė tė shkruar dhe nė formė grafike nė faqen e webit, nė blog, apo si mesazhe nė mediat sociale.

  Kriteret:
  1-2 vite pėrvojė paraprake pune si menaxher/e i mediave sociale;
  Pėrvojė nė lidhje me marketingun;
  Aftėsi nė krijimin e pėrmbajtjeve;
  Njohuri nė grumbullimin dhe analizimin e tė dhėnave;
  Aftėsi tė jashtėzakonshme komunikimi nė tė folur dhe tė shkruar,si dhe pėr tė punuar nė grup;
  I/E orientuar nė detaje;
  I/E vetė-motivuar;
  I/E orientuar nė zgjidhjen e problemeve;
  Aftesi ne FACEBOOK ads, Google ads, Youtube ads, Messenger Marketing, Email marketing, design, Copywriting, Stategy, Landing Page,Instagram.

  Shėnim:
  Pėr tė aplikuar nė kėtė pozicion pune, na kontaktoni nė What's App: +355 69 407 5846.