Python & Javascript Developer

Pėrshkrimi

Zero ėshtė partneri i parė zyrtar i Odoo nė Ballkan. Ne implementojmė Odoo ERP pėr institucione dhe biznese tė mėdha nė rajonin tonė pėr gamė tė ndryshme industrish.
Kėtė vit jemi zgjedhur si njė ndėr tre partnerėt e rinj mė tė mirė nė Evropė nga Odoo. Jemi nė kėrkim pėr kandidatė tė interesuar pėr inovacionin nė tekonologji
dhe qė kėrkojnė tė zgjerojnė aftėsitė e tyre pėrmes njė karriere nė konsulencėn ERP dhe teknologjinė e informacionit, nė njė epokė ku financa nuk funksionon pa tekonologjine.

Ēfarė do tė bėni:
Nėse keni pėrvojė nė Odoo, do tė ndihmoni ekipin, zhvilloni aplikacione ose opsione nė Odoo.
Nėse nuk keni pėrvojė, ne do t'ju ndihmojmė tė trajnoheni nga koleg tė huaj zhvilluesi nė Odoo qė do t'ju udhėheqin nė integrimin me punėn.

Cfarė Ofrojmė:
Do tė jeni nė gjendje tė aplikoni njohuritė tuaja financiare dhe tė mėsoni njė ERP qė aplikohet nė mbarė botėn,
e cila do t'ju japė mundėsinė dhe sigurinė nė tė ardhmen pėr tė punuar pa asnjė pengesė gjuhėsore ose vendodhje.
Do tė punėsoheni menjėherė nėse e kaloni trajnimin me sukses.


Detyrat

  • Bashkėpunim me Analistin e Biznesit Zgjidhje tė "bugs".
  • Ruajtje e Konfidencialitetit tė Zhvillimeve.
  • Komunikimi me Menaxherin e Projektit.
  • Trajnim nga Zhvillues tė Huaj.

Kualifikimet
  • Diplomė Bacelor.
  • Njohuri Shumė tė Mira tė Gjuhės Angleze.
  • Njohuri nė Python & Javascript.
  • Njohuri nė PostgreSQL Database.
  • Aftėsi Bashkėpunimi me Kolegė tė huaj.

Shėnime

Pėr tė aplikuar nė kėtė pozicion vizito https://www.zero.com.al/jobs dhe plotėso tė dhėnat.

Si tė aplikoni

https://www.youtube.com/watch?v=i31TX_hSdOY

+Apliko