Shitet karikues baterie makine e re ne kuti, e pershtatshme per cdo lloj baterie, (me acid, me xhel, e that, me lithium etj etj).
✅Karikon baterine e makines
✅Motorrit
✅Kamjocinave
✅Fuoristradave
✅Motoskafeve etj.

🛑Sesht nevoja tė blini bateri te re . 🤷🏻*♂️ thjeshte karikoni ate qe keni dhe problemet me ndezjen marrin fund 😁.
✅ Transport kudo ne Shqiperi dhe Kosove ✈️📮

Cel. : 0675534490