kliko
kliko
Webhelp 20220929 -2024

 1. Standart Tirane, ofrohet vend pune Programues Magento Frontend/Backend Dev


  Ne jemi duke kėrkuar pėr njė zhvillues Magento Frontend / Backend me aftėsi tė shkėlqyera pėr zgjidhjen e problemeve dhe punėn nė grup.
  Kandidati duhet tė jetė nė gjendje tė ndjekė nė mėnyrė tė pavarur projektet e zhvillimit dhe tė mbėshtesė njė ekip Frontend nė zbatimin/konfigurimin e Magento.


  Teknologjitė:
  • Njohuri tė shkėlqyera tė HTML, CSS, SASS
  • Njohuri tė shkėlqyera tė Javascript, jQuery
  • PHP
  • Magento
  • Bootstrap
  • Twig
  • Pėrvojė nė pėrdorimin e webpack, npm, gulp
  • Pėrvojė nė pėrdorimin e GIT


  Softskills:
  • Aftėsia pėr tė ofruar mbėshtetje pėr projektet Magento anėtarėve tė tjerė tė ekipit tė Frontend qė nuk janė tė njohur me tė.
  • Njohuri tė gjuhės angleze.


  Plus:
  • Njohuri tė framework-eve PHP si Symfony / Laravel
  • Njohuri bazė tė gjuhės italiane


  Cfare ne ofrojme :
  - Kompensim adekuat dhe njė mjedis pune konstruktiv
  - Mundėsi rritjeje duke punuar me kolegė ndėrkombėtarė.

  Adresa: Rruga Ndre Mjeda, Rezidenca Alba, Kati i trete, shkalla 1, kulla Veriore
  JOOO Shpk eshte kompani simoter e kompanise italiane NOOO Agency
  www.nooo.it
  Emaili Kontaktit: jobs@nooo.it, shpetim.dushku@jooo.agency [CC]
  Nr Kontaktit: 0695384193


  Cel. : jobs@nooo.it | 0695384193
  +Apliko