Full Stack ASP.NET Developer pėr projektet qė kompania ka.


Detyra dhe pėrgjegjėsi tė pozicionit:


• Harton ide dhe struktura pėr website me tematika tė ndryshme
• Ndėrton projektin sipas specifikave tė klientit.
• Pėrgatit projekt propozime me ide kreative pėr klientėt dhe prezanton projektin nė grup.
• Detyra tė tjera qė i caktohen.
Aftesitė dhe kualifikimet e kėrkuara:


• Njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės programuese C#.
• Njohuri tė mira tė sistemeve tė kontrollit tė versioneve tė tilla si GIT.
• Njohuri dhe pėrvojė nė web aplication dhe front-end libraries si Bootstrap, Jquery etj.
• Njohuri nė gjuhė tė tjera programimi pėrbėjnė avantazh.
• Aftėsi shumė tė mira komunikimi, ndėrtimi i marrėdhėnieve tė sukseshme me palėt.
• Aftėsi pėr tė zhvilluar dhe pėr tė dhėnė prezantime.
• I dedikuar, pozitiv dhe punėtor.
• Njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze, gjuhė tė tjera pėrbėjnė avantazh.
Kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė aplikojnė nė email: stafnovus@gmail.com
+Apliko