Kėrkohet Full Stack PHP Developer pėr projekte specifike qė kompania ka.
Detyra dhe pėrgjegjėsi tė pozicionit:


• Harton ide dhe struktura pėr website me tematika tė ndryshme
• Ndėrton projektin sipas specifikave tė klientit nė afatet e pėrcaktuara.
• Pėrgatit projekt propozime me ide kreative pėr klientėt dhe prezanton projektin nė grup.
• Detyra tė tjera qė i caktohen.
Aftesitė dhe kualifikimet e kėrkuara:


• Aftėsi shumė tė mira nė PHP
• Njohuri shumė tė mira nė LARAVEL
• Njohuri pėr HTML5 dhe CSS3;
• Njohuri tė Ajax/ jQuery dhe JavaScript;
• Njohuri nė CSS framework si Bootstrap / Foundation;
• Njohuri pėr DB MySQL dhe aftėsi shumė tė mira nė hartimin dhe krijimin e database
• Tė respektojė afatet e vendosura pėr ēdo projekt
• Aftėsi tė forta pėr zgjidhjen e problemeve dhe zgjedhjeve analitike;
• Aftėsi shumė tė mira komunikimi, ndėrtimi i marrėdhėnieve tė sukseshme me palėt.
• Aftėsi pėr tė zhvilluar dhe pėr tė dhėnė prezantime.
• I dedikuar, pozitiv dhe punėtor.
• Njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze, gjuhė tė tjera pėrbėjnė avantazh.
Kandidatėt e interesuar janė tė lutur tė aplikojnė nė email: stafnovus@gmail.com
+Apliko