Profesionisti Recruitment Agency
kėrkon tė punėsojė kandidatė me eksperiencė pėr pozicionin e "Backend Developer". Detyra kryesore e kėtij pozicioni ėshtė mirėmbajtja e aplikacioneve ekzistuese, dhe programimi i "features" nė aplikacione tė reja.

Qėllimi i punės:
Mirėmbajtja dhe pėrmirėsimi i vazhdueshėm i njė prej platformave mė tė mėdha tė tipit "e-commerce" nė vend.

Njohuritė dhe cilėsitė e kėrkuara janė si vijojnė:

-
Eksperiencė pune tė paktėn 4 vjecare nė backend, nė teknologjitė:
1. PHP dhe framework-et e saj (preferohet CodeIgniter).
2. Python.
- Njohuri shumė tė mira nė DevOps.
- Eksperiencė tė konsiliduar me databazat SQL dhe NoSQL (MySQL, MongoDB) si dhe DBMS mė tė njohura nė treg (MySQL etj)
- Njohuri te konsoliduara mbi HMTL, CSS, Javascript si instrumenta te programimit front-end.
- Njohuri tė mira tė framework-eve dhe librarive tė frontend-i (Preferohet ReactJS).
- Njohuri tė gjuhės italiane tė nivelit (tė paktėn) mesatar.
- Aftesi pėr tė punuar nė grup dhe pėr tė zgjidhur probleme tė ndryshme.
- Eksperienca me zhvillimin e aplikacioneve mobile (JAVA dhe Swift) ėshtė njė plus.
- Arsim tė lartė nė degė tė informatikės (inxhinieri, informatikė, shkenca matematike, ...)

Nėse keni njohuritė dhe kualifikimet e listuara mė sipėr, dėrgoni CV-nė tuaj duke specifikuar titullin e punės nė: rekrutim@profesionisti.al.
“Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr “Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”


+Apliko