Professionelleappentwicklung ėshtė kompani gjermane e specializuar nė programime software me vendndodhje ne Hamburg.

Aktualisht jemi duke zhvilluar njė projekt nė fushėn e Virtual reality (Hololens gjenerata 2 - Microsoft).
Pėr kėtė arsye kemi nevojė pėr njė programator i/e cila ka eksperiencė kėtė fushė.

Platforma e pėrdorur pėr kėtė projekt ėshtė Unity dhe gjuha e programimit ėshtė C#.

Koha e fillimit te projektit: 1 Nėntor 2021

Detyrat:
• Krijimi i aplikacionit duke pėrdorur platformen Unity dhe gjuhėn e programimit C#
• Arritja e deadline tė vendosura nga kompania
• Testimi dhe krijimi i dokumentacionit shoqėrues

Kerkesat:
• Minimumi 3 vjet eksperiencė nė krijimin e aplikacioneve Virtual Realty.
• I aftė tė punojė nė mėnyrė tė pavarur
• I aftė tė punojė nėnė presionin e punės
• Disponibilitet full time

Cfarė ofrojmė:
• Kontrate e rregullt pune me kompani gjermane
• Paga bazė 1500 Euro Neto pėr 6 muajt e parė dhe mė pas mudėsi rritje deri nė 2000 euro neto;
• Pas periudhės sė provės 6 mujore mundėsi pėr krijimin e dokumenteve pėr tu zhvendosur nė Gjermani.

Orari: Me kohė tė plotė,
Vendi i punės: Remote / Hamburg Gjermani

Ju lutemi dėrgoni CV tuaj dhe listėn e projekteve tė zhvilluara nė adresėn e-mail: ing.aldorama@gmail.com

Kontakt Whatsapp + 49 177 54 30 515


Cel. : 00491775430515
+Apliko