Digital Group ėshtė njė kompani e cila ofron konsulencė 360° pėr konfigurimin fillestar tė mjedisit tė zhvillimit web dhe software.
Ne krijojmė zgjidhje softuerike tė personalizuara tė dedikuara pėr fusha tė ndryshme aplikimi si ato: industriale, tė shėrbimit, tė administratės publike apo freelance.

Jemi vazhdimisht nė kėrkim tė strategjive, teknologjive dhe metodologjive tė reja tė nevojshme pėr zhvillimin e projekteve tė kompanive partnere prestigjoze tė tregut Shqiptar dhe atij Europian.
Por jo vetėm; ne jemi nė kėrkim tė vazhdueshėm tė mendjeve tė reja dhe ambicioze, tė cilėt janė duke kėrkuar pėr mundėsi pėr tė hedhur hapat e parė dhe pėr t’u rritur nė fushat e sė ardhmes.

Pėr njė projekt tė ri nė bashkėpunim me njė kompani prestigjoze italiane, ne kėrkojmė Projektues tė Rrjetit me Fibėr Optike (pozicion junior).

Njė projektues i fibrave optike harton dhe zhvillon rrjetet e komunikimit.
Pėrgjegjėsia kryesore e Projektuesit tė Fibrave Optike ėshtė tė ofrojė asistencė teknike nė vizatimin e punės sė prodhimit, tė tilla si analiza, dizajni i rrjetit tė fibrave optike, planimetria, planet e lidhjes sė fibrave, kanalet kabllore dhe rrugėtimi, dhe llogaritjet pėr detyra jo rutinore me shumėllojshmėri dhe kompleksitet tė konsiderueshėm. Projektuesi duhet tė marrė pėrsipėr hartimin e projektit duke pėrzgjedhur variantin me optimal, etj.

Kėrkesat:


  • Njohuri tė programeve te vizatimit, GIS, Arcmap, Autocad.
  • Preferohen persona me bachelor, por ofrohet fleksibilitet edhe pėr studentė tė cilėt kanė eksperiencė me programet e mėsipėrme.
  • Njė pėrvojė minimale do tė ishte e preferueshme.
  • Vėmendje ndaj detajeve dhe vullnet e ambicje pėr tė qenė gjithmonė nė proces tė mėsuari dhe zhvillimi tė vazhdueshėm.


Cfarė ofrojmė ne:


  • Ofrojmė mundėsinė qė kandidatėt tė thellojnė njohuritė e tyre dhe te zhvillohen nė fushė nėpėrmjet trajnimeve tė shumta, duke dhėnė edhe mundėsinė e rritjes nė karrierė.
  • Krijimin e mundėsive pėr njohjen e kandidatėve me standardet europiane tė projektimeve.
  • Kontratė tė rregullt pune.
  • Ambient i kėndshėm pune nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Tiranės.
  • Fleksibilitet nė orare pėr studentėt.Per tė aplikuar dėrgoni CV tuaj: hr@digitalgroup.al
+Apliko