New job opportunity!🔔
Nėse je mbi 21 vjeē dhe po kėrkon tė kesh njė punė dinamike, apliko pėr pozicionin "Brand Representative" duke dėrguar CV tėnde nė adresėn 📧 info@landmark.al


Do tė njoftohen pėr intervistė vetėm aplikantėt e pėrzgjedhur.

+Apliko