Kompanija websiteshqiptar.com, ka nė treg qė prej vitit 2018.
Jemi fokusuar tek njė nga fushat mė tė kėrkuara, si Programimi edhe zhvillimi teknologjik.
Gjatė kėsaj periudhe, kemi pasur njė standartizim pune edhe rritje potenciale.
Pas periudhės sė pandemisė, jemi rikthyer nė treg me shumė projekte dhe bashkėpunime.


Aktualish po kėrkojmė: 2 programues PHP/Laravel.

Kandidat
ėt duhet tė ken
ė aftėsitė e mėposhtme:
  1. Eksperiencė pune 2+ vjet nė fushėn e programimit
  2. Njohuri shumė tė mira tė gjuhės PHP
  3. Eksperienca tė mėparshme me njė nga frameworket e PHP (Preferohet Laravel)
  4. Dėshirė pėr tė punuar sė bashku nė zgjerimin e mėtejshėm tė kompanisė
  5. Njohuri tė Frame-workeve Front-End si VueJs
  6. Eksperiencė nė pėrdorimin e sistemeve database, si MySql
  7. Njohuri tė platformave git dhe jira
  8. Tė paktėn njė nga gjuhėt Anglisht ose Italisht
  9. Pagesa e diskutueshme, nė varėsi tė aftėsive teknike dhe Bonuse

Tė interesuarat tė dėrgojnė cv-tė tek adresa: hr@websiteshqiptar.com
Vetėm personat e pėrzgjedhur do kontaktohen pėr intervistė

+Apliko