Ofroj shėrbimin tim pėr bėrjen e polifotove pėr klasat e pesta, tė nėnta, tė maturave tė gjimnazit, shkollave dhe kurseve profesionale, si dhe pėr vitin e fundit tė universitetit (bachelor apo master). Polifoton e shoqėrojmė edhe me kornizė. Ēmimi i polifotos ėshtė nė varėsi tė kėrkesės, me apo pa kornizė si dhe tė numrit tė nxėnėsve, studentėve apo kursantėve. Kush dėshiron tė ketė njė kujtim tė veēantė nė jetėn e tij apo tė saj me shoqėrinė e shkollės, kursit apo tė universitetit, tė mė telefonojė apo tė mė dėrgojė mesazh nė numrin e telefonit : 067 48 78 225. Cel. : 067 48 78 225