Pėrshkrimi

Pėrshkrimi ProMarketing, Kompania lider ne sektorin e Business Process Outsorcing eshte ne kerkim te nje figure Web Developer / Programues.

Detyrat
1-Development coding ne PHP, MySql, Bootstrap, JQuery, Ajax, API.
2-Zhvillimi i kodit qė mundėson komunikimin e aplikacionet me rrjetet, dhe bazat e tė dhėnave.
3-Te kete njohuri ne sistemet CRM
4-Njohuri pune ne sistemet linux
5-Te jete i gatshem te punoje ne grup.

Kualifikimet
Ofrojme:
1-Kontrat te rregullt pune
2-Pune full-time
3-Ambjente komode pune
4-Paga shume e kenaqeshme.

Shėnime
Pėr tė aplikuar nė kėtė pozicion pune, dėrgo CV-nė tek kompania Personat e intersuar duhet te dergojne CV-ne ne adresen e emailit: hr@promarketingal.com

Vetem personat e qe plotesojne kriteret do te telefonohen per te caktuar nje interviste.
ose te paraqiten per te dorezuar CV ne adresen Rruga Elbasanit perball Fakultetit Ekonomik, pallati PARK GATE kati i I

Nxitoni per te qene edhe ju pjese e Kompanise tone !
Jeni te mirepritur!
ProMarketing!
Cel. : 0684016349

+Apliko