Nėse tė duhen ide origjinale pėr krijimin e teksteve dhe design-it tė websitit tėnd dhe profileve social, mė kontakto.

Mund tė tė ndihmoj me krijimin e teksteve interesante dhe design-in tėrheqės pėr profilet social dhe faqet e webit, artikuj blogu, tekste pėr SEO Landing Page, Landing Page pėr njoftime pune, email marketing e shumė tė tjera.

Kam 1 vit eksperiencė nė Grapfic Design me platformėn Canva, pėr krijimin e posteve pėr social, flyer, brochure, poster tė mėdha tė printuar, prezantime, video etj. 4 vjet pune si Copywriter dhe Perkthyese dhe 1 vit si Social Media Manager.

Gjithashtu kam eksperiencė nė krijimin e website me Wordpress/Elementor.

Mund tė krijosh njė ide tė punėve nė design dhe copywriting duke parė Portfolio-t online nė vijim:

Video-Creativity_Portfolio (canva.com)
Graphic-Design_Portfolio (canva.com)
Creative-Copywriter_Portfolio (canva.com)

Mund tė krijoj materiale nė gjuhėn Shqipe, Italiane dhe Anglisht.

Le tė bashkėpunojmė sė bashku pėr tė krijuar diēka frymėzuese!

Tel: +355 69 3533096
Email: eribaxheri@gmail.com