Qendra e Kurseve Prestige Center ofron Kurse Online pėr Graphic Design, me pedagog me eksperiencė 12 vjeēare brenda dhe jashtė Shqipėrisė nė fushėn e grafikės dhe tė reklamave.


Programet qė pėrdoren janė gjenerata e fundit e Adobe (CC 2020). Kursi mund tė ndiqet nga kushdo qė ka njohuri bazike tė kompjuterit.
I pėrshtatshėm pėr kėdo qė dėshiron tė zgjerojė njohuritė nė fushėn e grafikės apo qė dėshiron tė marrė njė profesion tė ri.


Nė kurs pėrfshihen programet:


• Photoshop
• Illustrator
• InDesign
• CorelDRAW


Kursi kushton:
15.000 lekė/21 seanca - 110 min


Konsultė online: 3 herė nė javė
Numri i personave nė grup: Max. 6
Ndjekja e kursit: 3 herė nė javė
Kohėzgjatja: 8 javė


Tė gjithė tė interesuarit mund tė na kontaktojnė nė:
Tel: 📞 069 28 06 600
Email: ✍ info@prestigecenter.al
ose tė na vizitojnė pranė zyrave tona:
👉 Rruga e Durrėsit, Pranė Kafe Flora, Tiranė.


Ju mirėpresim!