Albacall

kliko
970 pune Facile

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Programues


  Kompania PlanettApp kerkon te punesoje Backend Developer me keto kerkesa:


  - Njohuri dhe eksperience ne PHP web-Laravel
  - Pervoje nė JavaScript (+ JQuery ose Prototype), JSON dhe Ajax
  - Pervoje nė MySQL, SEO/SEM, HTML/XHTML
  - Aftesinė pėr tė trajtuar njėkohėsisht detyrat e shumėfishta
  - Aftesinė pėr tė pėrmbushur afatet e paracaktuara
  - Ne gjendje tė punoje ne grup dhe te kete aftėsi komunikimi.


  Benefitet:
  - Page konkuruese + shperblime sipas objektivave
  - Ambient komode dhe miqesore
  -Mundesi ngritje profesionale ne projekte te ndryshme nderkombetare


  Te interesuarit te dergojne CV ne emailin hrgroupastoria@gmail.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit +355697052111


  Cel. : +355697052111
  +Apliko