Albacall

Assist-Digital

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Sales Marketing Manager Terren


  Gotanews.tv ėshtė njė media online e cila falė stafit tė saj tė dedikuar sot numėron shumė vizitorė nė ditė nga Shqipėria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkėpunimi dhe pėrkushtimi, GotaNews ka arritur tė ketė njė kontent konkurues nė tregun shqiptar dhe tė huaj.


  Kompania kėrkon qė tė punėsojė Sales Marketing Manager Terren.


  Ofrojmė: Page bazė e kėnaqshme + bonuse pėr cdo shitje tė realizuar.


  Kriteret qė duhet tė plotėsojė kandidati :


  1. Mosha duhet tė jetė 20-35 vjec
  2.Tė ketė eksperience pune nė shitje
  3.Pėrbėn avantash eksperienca nė kėtė fushė (pėrfshirė kėtu, persona qė kanė patente te klasit B dhe makinen e tyre personale).
  4.Aftėsi tė mira pėr tė punuar ne grup.
  5.I/E aftė qė tė marrė pėrgjegjėsi dhe tė jetė fleksibėl nė oraret
  6.Tė ketė synim qė tė investojė pėr njė kohė tė gjatė tek vendi i punės.


  Tė interesuarit tė dėrgojnė CV-nė nė adresėn e e-mailit : burimenjerzore@gotanews.tv
  Kontakt : +355697052111


  Cel. : +355697052111
  +Apliko