Specialiste Marketingu
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu.
Detyrat:

 • Kryen studime dhe analiza tregu.
 • Pėrgatit raporte nė lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online.
 • Pėrgatit dhe ndjek strategjinė e komunikimit ne mediat online sipas njė kalendari tė pėrcaktuar.
 • Komunikon dhe mirėmban marrėdhėniet me palėt e treta;
 • Bashkėpunon me manaxherin e produkteve dhe zbaton strategjitė e miratuara tė marketingut me qėllim rritjen e vizibilitetit tė markės dhe shitjeve.
 • Te tjera sipas nevojes ne lidhje me pozicionin


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė: • Diplomė Universitare nė Marketing/Administrim Biznesi apo profile tė ngjashme(Specifikoni mesataren e diplomimit);
 • Te kete pėrvojė ne menaxhimin e mediave sociale, si dhe njohuri te mira ne social media marketing dhe web marketing
 • Te kete njohuri tė shkėlqyera tė Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, Google+dhe tė tjera
 • Te kete njohuri te mira ne SEO dhe aftesi monituruese te trafikut ne internet
 • Eksperiencė nė digital marketing apo pozicione tė ngjashme jo mė pak se 6 muaj;
 • Person me qasje positive dhe etikė tė lartė profesionale.


Orari dhe vendi i punes:

 • Punesimi me kohe te plote
 • Rruga e Elbasanit, Tirane • Aplikanti duhet ta dėrgojė CV-nė nė gjuhėn shqipe tė shoqėruar me fotografi nė adresėn e-mail-it: infovobem@gmail.com
 • Afati i aplikimit: 15/11/2019
 • Vetem personat e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.

Name: 490311.jpg
Views: 131
Size: 40.3 KB
+Apliko