Karburanti: Nafte
Ngjyra.....: argjendi
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 131
KM..........: 176000

C Class Avantgarde sw, viti 2009, automat, 220 CDI, navi, 7300 euro

Shitet Benz C Class Avantgarde 220 CDI model 204 portobagazh, viti 2009, kambio automatike, ngjyrė argjendi, kompjuter bordi, navigator me ekran tė madh, klima bi-zone, 10 airbag, 176.000 km origjinale, limitator shpejtėsie, sensorė parkimi, sensor shiu dhe drite, dritat xenon, pasqyra me palosje, tapiceri lėkure e zezė, xhama tė zinj, disqe cerkin lega origjinale 17", goma Yokohama 90%, dy pulte me inoks, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me doganė, i sapoardhur. Ēmimi 7300 euro. Cel. 0673894604.