Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 85
KM..........: 80000

GERMAN RENT
MERCEDES VITO MANUALE NAFTE
1-5 DITE = 70 EURO
6-14 DITE = 60 EURO
15-27 DITE =55 EURO
30 DITE 50 EURO
ME 9 VENDE
JEPET DHE ME SHOFER ME PAGESE
Rezervo...ervinlici-29@hotmail.com

Cel : 0694093430