Mobile App Developer IOS:

Evolve ėshtė njė agjenci dixhitale e cila pėrqėndrohet tek cilėsia, risia dhe shpejtėsia. Ne kemi mė tepėr se 8 vite qė ofrojmė zgjidhje nga mė tė ndryshmet dhe kemi ndihmuar mė tepėr se 240 klientė duke filluar nga ndėrtimi i faqeve tė internetit, platformat e tregtisė elektronike, fushatat e marketingut, zgjidhje tė veēanta nė fushėn e teknologjisė sė informacionit (IT), aplikacione tė ndryshme.

Ne kuader te rritjes se kerkesave dhe bashkepunimeve tona, kerkohet Mobile App Developer IOS:
Detyrat si iOS Developer:


 • Hartimi dhe ndertimi i aplikacioneve te avancuara per platformen iOS
 • Puna per rregullimin e gabimeve dhe permiresimin e performancės se aplikacionit.
 • Vleresimi dhe zbatimi i teknologjive te reja per te maksimizuar efikasitetin e zhvillimit.
 • Njohuri shume te mira te framework iOS si Core Data, Core Animation, Core Graphics.
 • Njohuri shume te mira ne Objective-C, Swift dhe Cocoa Touch
 • Njohuri ne RESTful APIs per te lidhur iOS me sherbimet e back-end (JSON, HTTP, HTTPS, OAuth)
 • Njohuri te teknologjive te tjere dhe standartet e UI / UX
 • Njohuri per interfacce Apple
 • Eksperience me cloud APIs dhe push notifications
 • Njohuri te Git
 • Te jete i/e vetemotivuar dhe te jete i/e afte te zgjidhe vete problemet informatike
 • Te jete i/e pergjegjshem dhe korrekt  Ofrojme:
  -Kontratė tė rregullt dhe kushte shumė tė mira pune.
  -Pagesė shumė tė mirė bazuar nė eksperiencen e kandidatit.
  Kandidatet duhet te jene me eksperience.

  Te interesuarit te dergojne cv me email si dhe nje liste te projekteve nese kane ne adresen: info@evolve-al.com
  www.evolve.al
+Apliko