K-for Albania shpk http://k-for-office.com (con Sedi estere in Italia ed a Londra UK) seleziona 3 nuove risorse a Durazzo,
da affiancare alle 6 gią presenti, per ampliamento della propria attivitą. Inuovi lavoratori svolgeranno attivitą di data entry, telefonate aclienti aziendali gią acquisiti (customer care) e centralino inbound edoutbound.
Offresi alta retribuzione,contratto a tempo indeterminato, base fissa contrattuale, full-time, formazionea carico dell’azienda, premi aggiuntivi ogni settimana.
La sede di lavoro sarą a Durazzoin Lagjia 3 Sheshi Liria, EGT Center.
Si richiede:italiano fluente,full time, conoscenza degli elementi base di Windows.
Per presentare la propriacandidatura inviare il curriculum vitae dettagliato a: selezionesales2015@gmail.com

K-for Albania shpk
http://k-for-office.com(me zyra jashtė vendit nė Itali dhe Londėr nė Mbretėrinė e Bashkuar) zgjedh 3 burime njerėzore tė reja nė Durrės,
qė do t'i shtohen 6 tashmė tė pranishėm,pėr tė zgjeruar biznesin e saj.
Punėtorėt e rinj do tė kryejnėaktivitete tė regjistrimit tė tė dhėnave, thirrje telefonike pėr klientė tashmėtonėt (kujdesi ndaj klientit) dhe thirrjet inbound dhe outbound.Ofrojmė pagė tė lartė, kontratėtė pėrhershme, kontratė fikse, me kohė tė plotė, trajnim nga kompania, bonuseshtesė ēdo javė.
Vendi i punės do tė jetė nė Durrės nė Lagjia 3 Sheshi Liria, Qendra e EGT.
Kėrkohet: Italishte e rrjedhshme,kohė e plotė, njohuri tė elementeve themelore tė Windows.
Pėr tė paraqitur kėrkesėn tuaj dėrgoni curriculum vitae tėdetajuar nė: selezionesales2015@gmail.com


Cel. : 052903200
+Apliko