😍Samsung S20 5g➡290euro  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė.
  • Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID.
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste.
  • Garanci 6 muaj!
  • Gomine dhe karikues te perfshira!
Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake.
067 20 40 229


Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226

Adresa 4:
Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

Adresa 5 :
Rruga Bardhyl
067 20 40 220


Cdo ditė hapur 09:00-21:00