😍iPhone 11- 325euro 😍  • Transport falas n t gjith Shqiprin.
  • Mundsi pagese me kste, vetm me ID.
  • Klientt e BKT & Credins,ndarja e pagess ne 12 kste.
  • Garanci 6 muaj.
  • Gomine, xham dhe karikues te perfshira.Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkolln e baletit, prball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rr. e Kavajs prball policis bashkiake.
067 20 40 229

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226


Adresa 4:

Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

Adresa 5 :
Rruga Bardhyl
067 20 40 220
Cdo dit hapur 09:00-21:00