Shitet ndertese 6 kateshe me 1300M2 ndertim , e kombinuar me 350 m2 dyqane 840 M2 TOKE.( me dokumentacion te rregullt hipotekor )Vetem 5 min ne kembe nga stacioni i trenit, qendra, porti dhe deti ne Durres.Buze rruges kryesore Rruga Adria .( ku pritet te ndertohet se shpejti porti me i madh i jahteve ne mesdhe)
E pershtatsheme per aktivitete te ndryshme si Hoteleri etj...

Cmimi : 1.7 ml Euro. tel +355692125388 watsap wiber.