Kėrkohet mėsuese Anglisht-Italisht pėr qender kursesh.

Te kete mbaruar studimet ne fakultetin e Gjuhėve tė Huaja nė degėt pėrkatėse.Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe te jete korrekte ne pune.

Ofrohet:
Korrektesi
Te interesuarit te dergojne Cv-ne me me fotografi ne adresen tone te email-it ose te telefonojne:

EMAIL="centerlindi19@gmail.com
QENDRA e KURSEVE LINDI
RR. 5 Maji ,Mbrapa "Concord Center"
Tel: 0675673538
Ju lutemi percaktoni pozicionin per te cilin aplikoni.


Cel. : 0675673538

Cel. : 0675673538
+Apliko