Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1.1

Frekuenca: 2 Herė nė javė ( e martė - e ejnte)

Orari: 18:00 - 19:30

Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 9 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.NXITONI!!!!!