RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI. Me te gjitha kushet::GUZHINE,FRIGORIFER,Wifi,TV,KONDICIONER,LAV ATRICE.Parkim.

PER ME TEPER KONTAKTONI NE NR 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 SI DHE NE WhatsApp.