Nje kompani me baze ne Itali kerkon te punesoje nje programues qe te punoj nga e Hena deri te Premten 8 ( tete) ore ne dite, per gjuhet e programimit Jira dhe Slak.
Projekti eshte ne B2B.

Programuesi duhet te dije gjuhen Italiane.Te interesuarit per kete pozicion jane te lutur te dergojne nje CV me foto ne kete adrese: armand.rexha@gmail.com

+Apliko