KURSE ONLINE TĖ GJUHĖS GJERMANE!

Prestige Center ofron Kurse tė Gjuhės Gjermane Online. Kursi zhvillohet me pedagoge profesioniste dhe me eksperiencė nė mėsimdhėnien online, me program tė dedikuar dhe me cilėsi maksimale. Materialet dhe teknologjia janė sipas standardeve gjermane.

Kursi pėrfshin:

• Gramatikė

• Fjalor

• Shkrim/Lexim

• Diskutim

• Neutralizim tė theksit

• Audio

• Video

• Testime

Tė gjithė tė interesuarit mund tė na kontaktojnė nė:

Tel: 069 28 06 600

Email: info@prestigecenter.al

Web: www.prestigecenter.al

ose tė na vizitojnė pranė zyrave tona:

Rruga e Durrėsit, Pranė Kafe Flora, Tiranė.

Ju mirėpresim!