Shes kėpucė dhe sandale italiane pėr gra tė prodhuara nė Itali. Kėpucėt dhe sandalet janė tė reja, tė llojeve tė ndryshme dhe tė numrave tė ndryshėm. Mė kanė mbetur disa palė tė fundit dhe dua t'i heq me njė ēmim qė ėshtė shumė i leverdisshėm dhe mjaft konkurrues nė treg. Kush ėshtė i interesuar pėr t'i blerė, mund tė telefonojė ose tė dėrgojė mesazh nė kėtė numėr: 067 48 78 225 pėr t'i ēuar dhe foto tė tyre nėse dikush do qė tė shikojė ndonjė model.

Cel. : 067 48 78 225