Operatore back office/data entry 350 leke/l'ora

Inviare cv aggiornato all'indirizzo hr@ejanina.al SOLO IN ITALIANO

Per i nostri uffici di Tirana ricerchiamo n. 10 operatori addetti al back office/data entry.

Competenze richieste:
- conoscenza della lingua italiana
- diploma/laurea in discipline economico/giuridiche
- ottimo utilizzo del pc
- ottimo utilizzo di excel

Offerta:
- contratto di lavoro full time - (09:00-13:00/14:00-18:00 dal lunedi al venerdi)
- paga oraria 350,00 leke netti
- formazione qualificata
- reali possibilitą di carriera

Inviare cv aggiornato all'indirizzo hr@ejanina.al SOLO IN ITALIANO

Kėrkimet kanė pėr qėllim kandidatėt e tė dy gjinive dhe njerėz tė tė gjitha moshave dhe kombėsive.
Nėse na drejtoheni pėrmes e-mail pėr tė derguar CV tuaj me qėllim pėr tė aplikuar pėr pozicione tė reja pune pranė shoqėrisė EJANINA shpk, jeni te lutur tė shtoni nė CV tuaj:
"Autorizoj shoqerinė EJANINA shpk pėrpunoj tė dhėnat personale tė pranishme nė CV dhe se jap pėlqimin tim nė lidhje me perpunimin e tė dhėnave personale nė pėrputhje me Ligjin 9887, datė 10.03.2008 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale, i ndryshuar, me qellim rekrutimi".
Tė Nderuar aplikantė: Ne rast se CV Juaj nuk do tė permbajė kėtė autorizim, Ju bejme me dije se CV Juaj nuk do tė merret nė konsideratė nga personi pėrgjegjės pranė EJANINA shpk dhe se ajo do te fshihet menjehere.
Nėse keni pyetje nė lidhje me kėtė Autorizimin ose dėshironi informata shtesė nė lidhje me mėnyrėn e mbrojtjes, apo dėshironi tė kontaktoni personin pergjegjes te EJANINA shpk pėr mbrojtjen e tė dhėnave tuaja personale- Data Protection Officer (DPO), ju lutemi qė tė na dėrgoni njė email nė adresėn:***hr@ejanina.al Ne do Ju pėrgjigjemi brenda 5 ditė pune.
EJANINA shpk, informon kandidatėt se tė dhėnat personale tė mbledhura pėrmes portalit tė internetit Njoftime.com, pėr pozicione tė lira pune se tė dhėnat e tyre personale tė dėrguara prej tyre elektronikisht nėpėrmjet CV, do tė trajtohen nė pėrputhje me Ligjin 9887, datė 10.03.2008 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale, i ndryshuarĀ”; EJANINA shpk do tė ruaj nė mėnyrė konfidenciale dhe nuk do tė tranferoje CV e kandidateve qė aplikojnė pėr pozicione tė lira tek ndonjė pale e tretė ose tė pėrdorė pėr ndonjė qėllim tjetėr pėrvec atij te rekrutimit. Tė dhėnat personale qė pėrpunohen nga EJANINA shpk pėr kategorinė e kandidatėve pėr pozicione tė lira tė punės do tė pėrpunohen vetėm pėr qėllimin e perzgjedhjes sė punėmarrėsve. Maksimumi i ruajtjes sė kėtyre CV ėshtė 5 ditė nga data e marrjes me mail sė CV pėrkatės pranė EJANINA shpk. Nė rast se kandidatėt do tė pėrzgjidhen ata do te njoftohen pėr intervistėn pranė EJANINA shpk, nė rast se nuk do te pėrzgjidhen pėr intervistė, CV e dėrguara prej tyre do tė fshihen dhe shkatėrrohen sipas ligjit nė fuqi, duke mos lejuar humbjen, ndryshimin, pėrhapjen e pa-autorizuar ose ndėrhyrjen te tė dhėnat personale tė transmetuara, ruajtura apo pėrpunuara nga EJANINA shpk.
EJANINA shpk do tė pėrpunojė tė dhėnat personale vetėm nė masėn dhe mėnyrėn e nevojshme qė pėrcaktojnė kėrkesat e punės, ose nė pėrputhje me kėrkesat e parashikuara nga legjislacioni Shqiptar. Ajo do tė ndėrmarri tė gjitha masat e duhura pėr mbrojtje kundėr humbjes aksidentale, shkatėrrimit, dėmtimit, alternimit ose zbulimit tė tyre;
Nė pėrputhje me kuadrin ligjor ne fuqi, Kandidati gėzon tė drejtėn e korrigjimit, fshirjes tė tė dhėnave tė tij personale ose kundėrshtimit tė pėrpunimit tė tyre.
Ndryshimin e pėlqimit (revokimin e plotė apo tė pjesshėm) mund tė bėni duke na kontaktuar me e-mail nė adresė: *****hr@ejanina.al.
Tėrheqja e pėlqimit nuk ndikon nė ligjshmėrinė e pėrpunimit e cila ėshtė bazuar nė pėlqimin tė dhėnė duke derguar CV prane EJANINA shpk, para tėrheqjes sė tij.
EJANINA shpk mbron tė dhėnat tuaja personale me teknologji mė bashkėkohore tė IT-sė dhe me sisteme tė mbrojtjes fizike. EJANINA shpk do te veproj nė pėrputhje me protokollet dhe procedurat e brendshme me qėllim tė ruajtjes sė privatėsisė tuaj dhe pėr tė pamundėsuar keqpėrdorimin potencial tė dhėnave.

+Apliko