Shes pulla postare tė viteve tė fundit tė pėrdorura vetėm njė herė.
Pullat janė shumė tė mirėmbajtura dhe shiten nėn koston reale.
Kush ėshtė i interesuar t'i blejė, tė telefonojė ose tė dėrgojė mesazh nė kėtė numėr :

Cel. : 067 48 78 225